ÚVOD| PENSION| POKOJE A CENY| FOTOGALERIE| KNIHA HOSTŮ| HISTORIE| O PLZNI| KONTAKT

PENSION

leva01leva02leva03leva04leva05

Pension je součástí památkově chráněného historického objektu bývalého statku, jehož počátky sahají do 15. století. Výhodou je klidná poloha v uzavřeném dvoře s možností posezení venku. Budovy pensionu a nádvoří jsou náročně restaurovány s použitím klasických materiálů jako kámen, dřevo, vápenné omítky a režná dlažba. Pension je vybaven starožitným nábytkem, doplňky a originálními obrazy. Každý pokoj pensionu je zcela jiný, originální. Ve většině pokojů je možno zřídit 1 - 2 kvalitní přistýlky. Součástí pensionu je bývalá černá kuchyně s otevřeným ohništěm.

POLOHA

Pension se nachází ve čtvrti Roudná, kterou od historického středu města dělí pouze řeka. Všechna turisticky a společensky atraktivní místa Plzně vč. pivovaru Prazdroj jsou pohodlně dosažitelná pěšky. Zvláštností centra Plzně je, že zároveň jsou blízko přírodní partie jako řeka, louky, Lochotínský park a zoologická a botanická zahrada. Toho se dá využít pro procházky s dětmi, sportování a jízdu na kole.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nepodáváme. Stravování je možné v širokém výběru restaurací ve středu města. Nejbližší restaurace je vzdálena 50 metrů. Několik set metrů je vzdálen Kaufland, MacDonald a čínská restaurace.

PARKOVÁNÍ

Hosté si mohou svá vozidla bezpečně zaparkovat v uzamčeném dvoře nedaleko svých pokojů.

SLUŽBY

Zdarma poskytujeme našim hostům tyto služby: Na pokojích WI-FI a pevnou přípojku na internet, v recepci počítač s internetem, zapůjčení fénu. Domácí zvířata nejsou povolena.

CYKLISTÉ

Plzeň leží na několika důležitých cyklostezkách a samotné město Plzeň je protkáno sítí cyklostezek. Cyklisté jsou proto v našem pensionu vítáni. Mohou využít krytý uzamykatelný sklad kol, mohou si kola umýt a provést jejich údržbu. K dispozici je jim i vybavená zámečnická dílna.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platby přijímáme hotově v českých korunách i v eurech. Akceptujeme tyto platební karty: Master Card, Maestro, Visa, JBC, American Expres Cards, Diners Club. Neakceptujeme platby fakturou.

PROVOZNÍ DOBY

check in: 14:00 hod.
check out: 11:00 hod.
Pokud host neobsadí svůj předem objednaný pokoj do 18.00 hod., rezervace propadá.
Po předchozí domluvě je samozřejmě možno se ubytovat i po 18. hodině.

prava01prava02prava03prava04prava05